Panadol pro děti je určen ke snížení horečky provázející...
Podpora hojení kůže a sliznic, tj. povrchová poranění...
Paracetamol AGmed se používá ke krátkodobé symptomatické...
Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg obsahuje...
Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg obsahuje...
K odstranění příznaků chřipky a akutních zánětů horních...
PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků...
V tabletách Paralen Grip chřipka a kašel se příznivě...
Přípravek PARALEN GRIP CHŘIPKA A BOLEST účinně zmírňuje...
Horečka, zejména při akutních bakteriálních a virových...
K odstranění příznaků chřipky a akutních zánětů horních...
Paramax Combi 30 tablet je přípravek zmírňující bolest a...
Patří mezi léky nazývané analgetika, antipyretika. Léčivá...
Potravina pro zvláštní lékařské účely. Nutričně kompletní...
Nutričně kompletní potravina určená pro zvláštní lékařské...
Přípravek je určen k oplachování jako desinfekce a k...
Přípravek slouží jako lokální antikoncepce určená k...
Přípravek slouží jako lokální antikoncepce určená k...