Můj nákupní košík (košík je prázdný)

Léky-Expres.cz

BAYER BITTERFELD GMBH, BITTERFELD-WOLFEN

Produktů:  12 | 45 | 90
 1  |
Aspirin 500mg tbl.obd.20

Aspirin 500mg tbl.obd.20

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje...

137 Kč
 
Aspirin 500mg tbl.obd.8

Aspirin 500mg tbl.obd.8

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje...

86 Kč
 
Aspirin C Forte 800mg/480mg tbl.eff.10

Aspirin C Forte 800mg/480mg tbl.eff.10

Aspirin C Forte šumivé tablety obsahuje kyselinu...

263 Kč
 
Produktů:  12 | 45 | 90
 1  |
DOPORUČUJEME
Humánní léčivý přípravek
Kaloba por.gtt.sol.1x50ml

Kaloba por.gtt.sol.1x50ml

302 Kč
 
Doplněk stravy
GS Imunostim tbl.60

GS Imunostim tbl.60

373 Kč
 
Doplněk stravy
GS Imunostim Prevent tbl.20

GS Imunostim Prevent tbl.20

254 Kč
 
Humánní léčivý přípravek
Oscillococcinum gra.30x1g

Oscillococcinum gra.30x1g

695 Kč
 
Humánní léčivý přípravek
Kaloba 20mg/7.5ml sirup sir. 1x100ml

Kaloba 20mg/7.5ml sirup sir. 1x100ml

204 Kč
 

Produkt:


Pokračovat v nákupu

Přejít do košíku